Geologická služba s.r.o.

sídlo firmy :
Geologická služba s. r. o.
Studentská 235/17, 29001 Poděbrady
Tel.: 325 615 583 Fax : 325 615 623 GSM : 774 661 061
E-mail: info@geosluzba.cz

územní pracoviště :
Geologická služba s.r.o.
středisko Žamberk
Čs.armády 461, 564 01 Žamberk
GSM : 603740781
E-mail: zamberk.gs@seznam.cz
Geologická služba s.r.o.


•Geologická služba s.r.o. provádí komplexní práce v oblasti geologie, ochrany a tvorby životního prostředí na celém území ČR i v zahraničí.
•Profesionalita poskytovaných služeb je založena na vysoké odborné kvalifikaci, dlouholetých zkušenostech, referencích a potřebných legislativních oprávnění.
Technik firmy Geologická služba.
Od ukončení středoškolského studia se autor věnuje oboru aplikovaná geofyzika ve firmě Geologická služba s.r.o. v Žamberku. Jako technik firmy realizuje projekty zabývající se problémy životního prostředí, měření radonu a jeho odvětrání. Dlouhodobě spolupracuje s OHGS Ústí nad Orlicí v oblasti nalézání nových vodních zdrojů nebo likvidací ropného znečištění pomocí biologické degradace. Tím získal znalosti ve velkém množství dalších oborů jako jsou zabezpečovací technika, měření a regulace, slaboproudá elektrotechnika, problematika čištění odpadních vod včetně biotechnologií aplikovaných v ekologii.

telefon: 603740781
e-mail: zamberk.gs@seznam.cz

Poděbrady, Nymburk, Kolín, Městec Králové, Mladá Boleslav, Východní Praha, Žamberk

Čerpací - stoupací - přetoková zkouška vydatnosti studny či vrtu metodou neustálého proudění.
Hydrodynamické zkoušky (čerpací a stoupací) patří mezi nejrozšířenější terénní metody ověřování vydatnosti vrtaných studní. Na základě jejich vyhodnocení specialistou v oboru hydrogeologie jsou navrženy parametry užívání studny (využitelná vydatnost), které jsou ve formě hydrogeologického posudku podkladem pro vydání vodoprávního rozhodnutí.
Čerpací zkouška je polním stanovením, při kterém se čerpá voda ze studny (vrtu) s cílem získat informace o vydatnosti čerpacího objektu, případně o parametrech testovaného kolektoru a zvodně a o možném účinku odběru vody na okolí. Vychází se zde z předpokladu ustáleného proudění - tzn. že množství vody přitékající do studny je rovno množství vody z ní čerpáného.

CENA MĚŘENÍ:
od 6 000,- Kč + doprava (středisko Žamberk) 10 Kč / km + DPH 21 %
webmaster - Jaroslav Trejtnar
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one